سه‌شنبه, 17 تير 1399

رو عنوان : دبیر شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:
عنوان : پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان راه اندازی شد
کد خبر : ۱۷
تاريخ :
 ۷۷۰/۰۱/۲۵ 
ساعت : ۱۲:۲۶:۲۰

حاتم پیام اظهار داشت: در راستاي خدمات رساني الكترونيك به شهروندان و ارتباط و تعامل دو سويه شهروندان و اعضاي شوراي اسلامي شهر، سامانه اي در اين پورتال طراحي شده كه مردم مي توانند به طور مستقيم با اعضاي شوراي اسلامي استان ارتباط داشته و مشكلات خود را مطرح و اعضاء نيز به طور الكترونيك پاسخگوي شهروندان خواهند بود.

وي افزود: شهروندان از طريق اين پايگاه مي توانند از آخرين فعاليت هاي شوراي اسلامي استان، اخبار، تصاوير و مستندات استفاده كنند و در جريان آخرين مصوبات شوراي استان قرار بگيرند.

پیام آدرس الکترونیکی این پایگاه اطلاع رسانی را www.shora-kb.ir عنوان کرد.

    وی همچنین از راه اندازی  سامانه پیام کوتاه شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برای ایجاد ارتباط بیشتر با مردم و شوراهای اسلامی پایه وفرادست و اطلاع یافتن از مشکلات شهری وروستایی خبرداد. 

حاتم پیام گفت:سامانه پیام کوتاه این شورا به شماره 10008165474417  راه‌اندازی شد.

بر این اساس، راه‌اندازی این سامانه با هدف ارتباط بیشتر با شهروندان، همچنین دریافت نظرات و پیشنهادات وانتقادات آنان در زمینه‌های مختلف صورت پذیرفت .

 از این پس شهروندان واعضاء محترم شوراهای اسلامی تابعه می‌توانند مشکلات مناطق شهری وروستایی محل سکونت خود را از طریق سامانه و در کوتاه‌ترین شکل و زمان ممکن به اعضای شورای اسلامی استان منتقل کنند.

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
شوراي اسلامي استان کهکيلويه و بويراحمد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8