سه‌شنبه, 17 تير 1399

رو عنوان : رئیس شورای اسلامی شهرستان لنده مطرح کرد
عنوان : همایش خیرین سلامت با حضور خیرین كشوری
کد خبر : ۱۷۷
تاريخ :
 ۷۷۲/۰۲/۱۰ 
ساعت : ۱۱:۲۷:۴۰رئیس شورای اسلامی شهرستان لنده گفت: با پیگیری‌های انجام شده همایش خیرین سلامت با حضور خیرین سراسر کشور در شهرستان لنده برگزار می‌شود.

 غلام‌محمد مونه‌زاده در نشست مشورتی شورای اسلامی شهرستان با فرماندار لنده با اشاره به نحوه مدیریت شهری و اداری گفت: مدیریت شهری برگرفته از همراهی و همکاری عمومی مردم بوده که باید زمینه و بستر لازم برای حضور مردم در کنار مدیران شهری(شهردار و شورا) فراهم شود.

وی افزود: با هرگونه کم‌کاری و اهمال در انجام امور چه از سوی مدیران و چه از سوی مردم باید برخورد شود تا شاهد ناهنجاری در شهر و مدیریت آن نباشیم.

رئیس شورای اسلامی شهرستان لنده در ادامه با اشاره به وجود مراتع و منابع ملی در شهرستان لنده گفت: منابع ملی یکی از سرمایه‌های خدادادی است که باید در حفظ آن کوشا بوده و تلاش خود را برای محافظ و حراست از آن دوچندان کنیم.

مونه‌زاده در ادامه با اشاره آتش‌سوزی کوه سفید در لنده تصریح کرد: عملکرد ستاد بحران شهرستان لنده در اطفاء حریق جنگل‌های کوه سفید قابل تقدیر بوده و حضور بسیجیان در این عرصه نشان از آمادگی کامل این قشر از جامعه برای ارائه خدمات و حضور در همه صحنه‌ها است.

وی در ادامه با اشاره به کمبود امکانات اطفاء حریق در اداره منابع طبیعی لنده گفت: اداره منابع طبیعی شهرستان لنده از داشتن حداقل امکانات اطفاء حریق محروم است.

مونه‌زاده ضمن اعلام آمادگی برای پشتیبانی از این اداره گفت: در صورت عدم توان خرید امکانات، لیست‌بندی خود را انجام و در اختیار شورا قرار دهند تا نسبت به خرید و تجهیز آن‌ها رایزنی‌های لازم با مسئولان استانی و حتی کشوری انجام شود.

وی در ادامه به همایش خیرین درمانی در لنده اشاره کرد و افزود: همایش خیرین درمانی استان‌های مختلف کشور در شهرستان برگزار می‌شود ولی شناسایی بیماران و همراهی در این زمینه یک نیاز اساسی بوده که ادارات و نهادهای مختلف باید با شورا داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان لنده خاطرنشان کرد: با توجه به وجود مؤسسات خیریه و نهادهای خدمات‌رسان در شهرستان، باید نسبت به ارائه خدمات پیگیری‌های لازم صورت پذیرد.

مونه‌زاده در ادامه یادآور شد: یکی از مهمترین مشکلات شهرستان نبود داروخانه شبانه‌روزی بوده که با پیگیری‌های انجام شده داروخانه شهر لنده از امروز با دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به صورت شبانه‌روزی اداره خواهد شد.

*33 مصوبه در سفر مسئولان به لنده

بهمن زارعی دیگر عضو شورای اسلامی شهر لنده با اشاره به نحوه نگرش ادارات نسبت به شوراها گفت: برخی از ادارات، شوراها را مانع فعالیت و انجام کارهای خود می‌دانند.

وی افزود: شورا به عنوان نماینده مردم و مسئولان پیگیر مشکلات همه مردم و ادارات و نهادها است.

زارعی خاطرنشان ساخت: در سفرهای متعددی که مسئولان استانی به شهرستان لنده داشته‌اند بیش از 33 مصوبه به تصویب رسید که متأسفانه هیچ‌کدام از آن‌ها تاکنون اجرایی نشده و سنگ بزرگ نشانه نزدن است.

وی افزود: با توجه به کمبود اعتبارات و محدودیت در این زمینه تاکنون اقدام خاصی در سطح شهرستان انجام نشده و به هر جا که نگاه کنیم مشکلات را مشاهده می‌کنیم و این نیازمند همت و همراهی مسئولان با شوراها و ادارات در خصوص افزایش و تخصیص اعتبارات لازم است.بازگشت           چاپ چاپ         
 
شوراي اسلامي استان کهکيلويه و بويراحمد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8